1. Новини Закарпаття
  2. >

Українські страховики життя об'єдналися в «Проект Життя» для лобіювання інтересів лайфового ринку

08.02.2018 13:40 Бізнес

Девять страхових компаній України, на які припадає 92% зібраних страхових премій за 9 місяців 2017 року, об'єдналися в "Проект Життя" для спільної роботи з розвитку ринку страхування життя в країні.

Як повідомила керівник проекту Ніна Гузей, процес утворення об'єднання зайняв півроку і зараз вже можна говорити про нього як про структуру, яка представляє лайфовий ринок в державних органах, на різних заходах присвячених фінансовому сектору, лобіює інтереси ринку і починає домагатися позитивних результатів по найбільш проблемним питань, повідомив Інтерфакс.

"Проект Життя" створений на базі "Української федерації убезпечення" і об'єднав страхові компанії "МетЛайф", "ІНГО Україна Життя", "АХА Страхування Життя", "Княжа Лайф Віена Іншуранс Груп", "СК" ТАС "," ПЗУ Страхування Життя "," Граве Україна страхування життя "," АСКА-життя "," Уніка життя ".

Однією з умов входження в об'єднання є надання інформації про кінцевих бенефіціарів.

Учасники проекту показали зростання 29% за зібраними преміями, в той час як за даними Нацкомфінпослуг - 1,7%. До кінця поточного року обсяг зібраних премій страхових ринків життя складе близько 3 млрд грн. тобто в гривні ринок покаже зростання, проте знизиться в доларовому еквіваленті.

На ринку страхування життя триває тенденція до концентрації. На 20 компаній припадає 99% зібраних премій (на ринку 34 СК). При цьому ринок залишається закритим: крім учасників об'єднання, тільки дві компанії погодилися розкрити дані про свою роботу, а всі спроби знайти звіти або фінансову інформацію деяких учасників ринку не увінчалися успіхом.

Читайте на ГК:Посилки з-за кордону: як зміниться онлайн-шопінг в Україні
Читайте на ГК:В Україні відзначають День пам'яті жертв Голодомору
Читайте на ГК:Ціна газу буде менша: Нацкомісія заборонила проводити донарахування за природний газ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus