1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Угорці представили на Берегівщині сучасну сільськогосподарську техніку / ФОТО

09.12.2017 10:27 0 Бізнес Автор: Голос Карпат

 

Форум організувало Берегівське відділення Угорського Національного торгового дому (УНТД).

З сусідньої держави до нас приїхали з десяток представників знаних фірм, які займаються реалізацією новітньої агротехніки, насіннєвого матеріалу, надають сервісні послуги тощо.

Присутніх місцевих підприємців та гостей тепло вітав Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла. Він підкреслив важливість розвитку ділових відносин між угорськими та українськими партнерами, наголосив, що Угорщина й надалі сприятиме зміцненню та становленню закарпатських товаровиробників.

“Були б дуже вдячні, коли б наші угорські партнери запропонували нам таке обладнання, з допомогою якого мали можливість виробляти конкурентоспроможну продукцію,- акцентував у своєму виступі перший заступник голови обласної ради Йосип Борто.- Попри сільське господарство, серед пріоритетів зараз – туристична галузь. Якщо раніше багато-хто їхав відпочивати у Крим, то тепер віддають перевагу Закарпаттю. Тут теж могли б багато здійснити за сприяння Угорщини.”

Працівник канцелярії Уповноваженого угорського уряду Іштвана Грежи доктор Дьєрдь Кота зупинився на необхідності стабілізувати ситуацію в країні, бо бізнес може розвиватися лише в нормальних умовах. На Закарпатті товаровиробники досягли певних успіхів завдяки оголошеним Угорщиною конкурсів і програм. Один з таких останніх є План соціально-економічного розвитку краю Еде Егана.

“На жаль, і тут трапляються окремі бюрократичні перепони, що заважають отримати грошову допомогу від угорського уряду,”- зазначив промовець.

Консул Угорщини в Ужгороді Балаж Лопперт нагадав, що в рамках проекту Еде Егана в регіоні серйозну фінансову підмогу одержали понад 3 тисячі конкурсантів. Сприяє зміцненню бізнесу в області й Угорський Національний торговий дім, різні фонди, зокрема Габора Бетлена. Свою частку в розвиток підприємництва вносять нещодавно запроваджені в угорських консульствах  торгово-економічні аташе.

Із структурою УНТД присутніх ознайомив референт Торгового дому Балаж Сунгерт.

“Наше головне завдання – знайти надійних партнерів для плідної співпраці,- наголосив представник УНТД. – Цьому, безумовно сприятиме й нинішній форум.”

Балаж Сунгерт розповів про фірми, з якими вартує мати справу.

З великою увагою слухали присутні виступ співробітника Центру Еде Егана Іштвана Буйдошова, який поділився нюансами участі в конкурсі, назвав помилки, яких найчастіше допускаються заявники при оформленні необхідних документів, тощо.

Нагадаємо, в Ужгороді дипломати спілкувались з угорськомовними журналістами.

Читайте на ГК:Верховний Суд остаточно повернув державі ділянку прикордонної смуги на Закарпатті
Читайте на ГК:В пункті пропуску «Лужанка» тимчасово припинять рух
Читайте на ГК:Лідер угорців Закарпаття розповів, як вирішити конфлікт двох країн
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus