1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпаття - у першій п'ятірці рейтингу інвестиційної ефективності регіонів України

27.06.2017 20:32 Бізнес

За результатами оновленого рейтингу інвестиційної ефективності Закарпаття склала 179 балів/ А це відповідає рівню «вище середнього».

Перші місця у рейтингу посіли Полтавська, Дніпропетровська, Одеська, Львівська та Закарпатська області.

ТОВ «Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг»  надіслало на  адресу голови облради Михайла Рівіса лист, в якому йдеться:  « За результатами оновлення рейтингу інвестиційної ефективності областей, Закарпатській області оновлено рейтинг на рівні ineС, що відповідає рівню «вище середнього». Оновлення здійснено за даними 1-го кварталу 2017 р. Бальна оцінка інвестиційної ефективності області становить 179 балів (інформативно, оцінка за підсумками попереднього кварталу 2016 р. – 128 балів).

З метою оцінки інвестиційної ефективності досліджено динаміку показників, які характеризують як інвестиційну активність в регіоні, так і соціально-економічний ефект від залучених коштів. З більш детальною інформацією щодо методології рейтингових досліджень та рейтинговою оцінкою інвестиційної ефективності обласних центрів можна ознайомитися на сайті рейтингового агентства.

Рейтинг інвестиційної ефективності областей є щоквартальним. Найближче оновлення буде здійснено у вересні 2017 р.», повідомила Прес-служба Закарпатської облради.

Нагадаємо, раніше було оприлюднено рейтинг навчальних закладів Закарпаття за результатами Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Читайте на ГК:Про нововведений пакунок малюка (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді відзначили міжнародний День шоколаду (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Виноградова, Ужгорода та Хустщини 11 липня 2018 року
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus