1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Більше семи мільйонів гривень сплачено в Закарпатті за ліцензії на торгівлю алкоголем та цигарками

26.05.2017 12:43 Бізнес

Протягом січня-квітня 2017 року суб’єкти господарювання за ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами перерахували до місцевого бюджету Закарпатської.

Зауважимо, що протягом січня-квітня 2017 року суб’єктам господарювання області видано 2446 ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном, призупинено 112 ліцензій та анульовано 338. Варто зазначити, що для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами необхідно подати заяву до Центру обслуговування платників. До заяви необхідно додати платіжний документ з підтвердженням відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету.

Видача ліцензій здійснюється тільки за умови фактичного надходження встановленої плати за ліцензію до відповідного бюджету, яке перевіряється уповноваженою на видачу ліцензій особою на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату). Ліцензія видається заявникові у разі пред’явлення ним документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому на це представнику заявника, повдіомила ДФС у Закарпатській області.

Нагадаємо, в Ужгороді виявили фальсифікований алкоголь на 300 тисяч.

Читайте на ГК:В одному з ромських таборів Ужгорода старостує жінка
Читайте на ГК:Ужгородський грибник поділився секретами вдалого полювання (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді на днях розпочнеться капітальний ремонт вулиці Шумної (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus