1. Новини Закарпаття
  2. >

Антикорупційний комітет вибірково перевірятиме відповідність рівня життя чиновників згідно декларацій

22.05.2017 12:15 Бізнес Голос Карпат

Для проведення відповідного моніторингу достатньо інформації, яка надходить від фізичних осіб, громадських об'єднань, засобів масової інформації та правоохоронців.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) схвалено Порядок здійснення моніторингу способу життя суб'єктів декларування. Рішення прийняте на засіданні НАЗК 18 травня 2017 року.

Так, визначено механізм здійснення НАЗК вибіркового моніторингу способу життя суб'єктів декларування з метою встановлення відповідності їх рівня життя наявним у них та членів їх сім'ї майну і одержаним ними доходам, згідно з декларацією. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті НАЗК.

"Підставами для проведення моніторингу є інформація, яка надходить від фізичних осіб, громадських об'єднань, засобів масової інформації, правоохоронних органів та стосується фактичних даних про невідповідність рівня життя конкретного суб'єкта декларування та/або членів його сім'ї майну й одержаним доходам згідно з його декларацією", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що документ розроблений робочою групою у складі представників НАЗК, Секретаріату Кабміну, Мін'юсту, НАБУ та громадськості, дасть змогу уніфікувати процедуру здійснення моніторингу способу життя суб'єктів декларування.

Порядок погоджений Громадською радою при НАЗК та провідними громадськими організаціями у сфері запобігання та протидії корупції. Наразі Порядок здійснення моніторингу способу життя суб'єктів декларування перебуває на державній реєстрації у Міністерстві юстиції.

Нагадаємо, закарпатка потрапила до складу Громадської ради при НАЗК.

Читайте на ГК:Курс валют на 11 липня: гривню зміцнили
Читайте на ГК:Під Одесою смерч підняв у повітря підлітка (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українська співачка піддалася цькуванню за "волосатість" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus