1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатських урядовців вчили правильно рахувати витрати малого бізнесу / ФОТО

16.12.2016 0 Бізнес Автор: Голос Карпат

 

Про новітні інструменти державного управління та застосування нових методик обрахування витрат малого бізнесу на виконання державного регулювання М-тест розповіла голова державної регуляторної служби.

Ксенія Ляпіна зазначила, що державний апарат продовжує оновлюватись, тому новим фахівцям потрібно здобувати сучасні знання. Саме тому особи місцевого самоврядування повинні володіти прогресивними європейськими інструментами.

М-тест- це розрахунковий механізм витрат, які понесе середньостатистичний суб’єкт малого бізнесу. Сама методика проведення М-тесту є чітко структурованою і дозволяє максимально легко оцінити витрати прямих і адміністративних витрат, які понесе малий бізнес при виконанні відповідного регулювання. Прототип тесту було взято з європейської практики.

В ЄС обраховуються показники адміністративних витрат малого та середнього бізнесу відбувається на виконання регуляторного законодавства.

Як повідомила Ляпіна, в Україні були практично відсутні подібні механізми реалізації та індикативної оцінки ефективності державної політики у даній сфері, проте зараз починаються зімни на краще. Саме ці зміни приведуть до зростання фінансових можливостей малого та мікробізнесу через зменшення витрат на зайве регулювання.

Читайте на ГК:Міськрада Ужгорода відмовила ПАТ "Закарпаттяобленерго" у проведенні робіт
Читайте на ГК:Влада Ужгорода хоче виділити патрульним з бюджету 300 тис грн
Читайте на ГК:В Ужгороді відбувся традиційний турнір «Дворового футболу»
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus