1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Названо імена 15-ох закарпатців, які отримають гроші на бізнес від угорського уряду

20.10.2016 Бізнес Ексклюзив Голос Карпат

Загальна сума допомоги угорським закарпатцям становитиме близько 74 мільйонів форинтів, що, за нинішнім курсом валют, близько 6 800 000 гривень.

Голос Карпат писав, що уряд Угорщини виділив 600 мільйонів форинтів допомоги молодим угорським підприємцям, які працюють за межами країни. Загалом для участі в конкурсі заявилось 967 осіб, 117 з них отримають омріяні кошти. 

Серед щасливих переможців – 15 закарпатців.

На утримання й розвиток індивідуального сільгоспвиробництва 4 мільйони 500 тисяч форинтів одержить Алекс Жидик з Сернє. Таку ж суму виділили Вікторії Кедьо з Бадалова для інвестування в діяльність мобільного Будинку Mobil Gombház. На встановлення сучасного обладнання для виготовлення домашніх сирів отримає 4 мільйони 500 тисяч Чілла Баркасі з Шома. Тібор Гусар з Берегова за таку ж суму зможе придбати трактор.

На розвиток центру з вивчення мов виграла 3 190 000 форинтів берегівчанка Лівія Мондич-Курмоі. На виробництво напівфабрикатів здобула 6 мільйонів мукачівка Беатрікс Поневач. Стільки ж одержить Йожеф Фовріш з Вербівця на розвиток підприємництва і створення нових робочих місць. Мережу відпочинку на дийдівському озері матиме змогу започаткувати за 3 мільйона 900 тисяч Ніколетта Верийб з Бене. Закупкою нового устаткування за 5 893 114 форинтів створюватиме нові робочі місця Аттіла Орос з Форголані. 5 955 395 форинтів використає на придбання сучасного інвентаря для ресторану і кав’ярні “Фапума” Жужанна Гецел з Вишкова. На проект з мобільної ізоляції POL-ISO для берегівчанки Тюнди Янкі конкурсна комісія надала 3 165 850 форинтів. Прилади для виготовлення виробів із глини та дерева за 5 886 035 форинтів придбаєберегівчанка Ганна Леврінц. Сучасне обладнання вартістю 6 мільйонів установить у столярному цеху житель В.Доброні Ф.Шандор Сані. Вдосконалюватиме роботу фітнес студії за 5 842 603 форинти Іштван Надь з Берегова. На розвиток майстерні з пластичної скульптури та кераміки отримав 4 мільйони 240 тисяч форинтів Ендре Гіді з В.Доброні.

Читайте на ГК:Міністр освіти і науки України не прийшла на запрошення до зустрічі від угорського міністра
Читайте на ГК:В Берегові урочисто відкрили навчальний рік в Закарпатському угорському інституті Ференца Ракоці ІІ / ФОТО
Читайте на ГК:Закарпатець виборов "золото" на чемпіонаті з боксу в Угорщині
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus