1. Новини Закарпаття
  2. >

У Світовому банку поскаржилися на Україну

14:15, 14 Серпня Бізнес

Глобальна проблема України - нездатність освоїти надані їй гроші, вважають у Банку.

Нездатність України освоїти надані їй кошти - це глобальна проблема, з якою стикаються всі її основні кредитори. Про це DT.UA заявила старший менеджер портфеля проектів Світового банку в Україні Клавдія Максименко. 

"На донорських зустрічах ми бачимо, що з цими ж проблемами стикаються і Європейський банк реконструкції та розвитку, і Європейський інвестиційний банк, і KfW. Досвід реалізації аналогічних проектів в інших країнах показує, що їх можна реалізувати і в Україні, але практика, на жаль, переконує у протилежному", - заявила вона. 

За її словами, частково ці проблеми пов'язані з тим, що українська бюрократична система дуже зарегульована і замкнута у собі, все до найдрібніших кроків описано у законодавстві, а будь-яке внесення змін - тривалий і трудомісткий процес. 

"Гнучкість у прийнятті рішень владою відсутня, а переговори, як правило, закінчуються переконанням народних депутатів в тому, що необхідні зміни не вплинуть на їхні бізнес-інтереси", - зазначила Максименко. "Іноді у мене складається таке сумне враження, що проекти Світового банку в Україні найбільше потрібні Світовому банку. Але ми на них фактично не заробляємо, інвестиції в Україні не є джерелом наших доходів", - наголосила вона.

Читайте на ГК:У 2016 році українці перевели з Польщі ,2 млрд
Читайте на ГК:В України багато проблем, і Росія - тільки одна з них, - The Wall Street Journal
Читайте на ГК:В Україні масово подорожчав бензин і дизпаливо
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus