1. Новини Закарпаття
  2. >

Більшість імпортних товарів потрапляють до Закарпаття з Китаю

26.07.2016 Бізнес

Майже 31 млрд грн – товарообіг на Закарпатській митниці ДФС в січні-червні.

Станом на 1 липня 2016 року в Закарпатській митниці ДФС на обліку перебуває 3750 осіб, які здійснюють операції з товарами. Зовнішньоекономічну діяльність у червні здійснювали 959 суб’єктів господарювання. Упродовж першого півріччя 2016 року суб`єктами господарської діяльності здійснено оформлення  товарів  у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС на суму 30,76 млрд грн.

Імпорт товарів у зону діяльності митниці здійснювався, в основному, з таких країн: Угорщина – 55,4%, Німеччина – 8,8%, Австрія – 8,1%. Серед основних імпортних товарів були: проводи ізольовані, кабелі та інші ізольовані електричні провідники; кабелі волоконно-оптичні (10,3% від загалу); електронні інтегровані схеми та електронні модулі (7,9% від загалу); машини автоматичного оброблення інформації та їх блоки; магнітні або оптичні зчитувальні пристрої (6,8% від загалу); електрична апаратура для комутації захисту, приєднання до електричних кіл для напруги не більше 1000 В (5,9% від загалу).

Країнами походження товарів, що імпортувались в основному були: Китай (17,3%), Євросоюз (11,4%), Німеччина (11,0%). Експорт товарів здійснювався, в більшості, у такі країни: Угорщина (50,5%), Словаччина (8,9%), Німеччина (8,4%).

Серед основних експортних товарів: проводи ізольовані, кабелі та інші ізольовані електричні провідники; кабелі волоконно-оптичні (25% від загалу); приймальна апаратура телевізійна, відеомонітори та відеопроектори (7,6% від загалу), апарати електричні телефонні або телеграфні, відеотелефони (7,4% від загалу); електронагрівальні прилади та апарати; праски електричні (6,4% від загалу); лісоматеріали оброблені, завтовшки більш як 6 мм (5,8% від загалу).

Читайте на ГК:Москаль : "Хто поїде в село, яке стовідсотково угорськомовне, і буде викладати українською?" / ВІДЕО
Читайте на ГК:Чехи зі словаками допомагають закарпатцям знайти свої корені / ВІДЕО
Читайте на ГК:До уваги водіїв: з 1 жовтня фари мають горіти і вдень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus