1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Виноградівському «Агрошляхбуді» керівником обрали молодого підприємця з Мукачівщини / ВІДЕО

20:43, 31 Березня 0 Бізнес Автор: Голос Карпат

Збори колективного ремонтно-будівельного підприємства пройшли з мінімальною явкою.

Всього з 22 двох членів колективу у зібранні взяло участь вісім чоловік, у тому числі троє за дорученням мали представника. Тим не менше цього виявилося достатньо, аби 31-річний підприємець із Мукачівщини досягнув своєї мети і став на чолі виноградівської шляхоремонтної фірми.

З юридичної точки зору було повністю дотримано процедуру обрання керівника, - розповідає голова зборів, юрист за фахом Тетяна Фрадкіна.- Це стосується як оголошення зборів, повідомлення про них так і самого голосування. Наявне, правда, певне нестикування статуту підприємства з законодавством. Та закон має вищу силу.

Тому Іван Поп після укладення з ним трудового договору та проведення державної реєстрації може приступати до виконання своїх нових обов’язків,- каже юрист.

Але таку позицію на підприємстві поділяють не всі.

Де оголошення про збори? Нас ніхто про них не повідомляв,- розповідає майстер АБЗ «Агрошляхбуду» Василь Любка, який з принципу не захотів брати участі у зібранні. – Наші люди зараз працюють на об’єктах, а не засідають, там зібралася купка людей, що перебувають у зговорі..

Чоловік також сказав, що прийняті на зборах рішення будуть заперечуватися в суді.

Натомість новообраний керівник Іван Поп вважає, що все пройшло законно. Він також запевнив, що свої зусилля зосередить на якісному оновленні фірми, при якому підприємство отримає поштовх до розвитку, а за чесну працю люди отримуватимуть достойну зарплату.

Нагадаємо, з осені минулого року через внутрішні чвари КП «Агрошляхбуд» переживає кризу. Маючи певні фінансові запаси, підприємство вже накопичило близько 48 тисяч гривень боргу по сплаті ПДВ, а податкова інспекція відмовляється приймати його звіти.

При цьому агрошляхбудівці вже в цьому році провели ямковий ремонт 19 кілометрів шляхів у Виноградові та районі. Робили в борг, бо Міністерство транспорту досі не довело ліміти на впорядкування доріг загального користування, така ситуація по всій Україні. Про це повідомив головний інженер Михайло Зейкан, його повноваження на тимчасове управління підприємством нещодавно підтвердив Львівський апеляційний суд.

Читайте на ГК:Пішла з життя відома закарпатська волонтерка з Виноградова / ВІДЕО
Читайте на ГК:У Виноградові на одному тротуарі помітили одразу двох "оленів" / ФОТОФАКТ
Читайте на ГК:У Виноградові сьогодні відбудеться відкриття персональної виставки живопису Василя Гудана
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus