1. Новини Закарпаття
  2. >

Бізнес-спільнота Закарпаття звернулася до Києва за створенням вільної економічної зони / ФОТО

22.01.2016 16:10 0 Бізнес Автор: Голос Карпат
 

Учора, 21 січня, у Закарпатті на базі ПАТ «Єврокар» було проведено масштабне зібрання бізнес-спільноти області під назвою «Форум ініціатив».

Серед учасників форуму – голова закарпатської ОДА Геннадій Москаль, представники потужних підприємств Закарпаття (в тому числі міжнародного рівня («Єврокар», «Jabil», «Точприлад» та ін.), провідні вчені та менеджери краю. Участь у заході взяли і представники закарпатського КОМІНВЕСТБАНКУ.

Учасники форуму обговорили актуальні проблеми бізнесу в області та шляхи їх вирішення. За підсумками проведення вирішено звернутися до центральної влади, щодо створення в Закарпатті спеціальної (вільної) економічної зони, як це було у 2001-2004 році, коли в області було вікрито ряд потужних підприємств міжнародного масштабу.

Варто відзначити, що саме в цей період область досягла значних результатів в економічному плані, однак за останні роки, з лідерів, Закарпаття перетворилося на аутсайдерів у Всеукраїнському рейтингу.

Ініціативу пітримав і голова Закарпатської ОДА, який також брав участь у заході та пообіцяв пролобіювати це питання на найвищому рівні.

«Закарпаття – унікальний край, що межує одразу з 4-ма країна ЄС. Це чудове місце для проведення такого економічного експерименту, - каже заступник Голови Правління ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» Юрій Журкі. Бізнес-спільнота, в тому числі і представники міжнародніх компаній, висловили свої пропозиції і бачення розбудови економіки Закарпаття. Для створення сприятливого інвестиційного клімату треба багато попрацювати. Однак, якщо вдасться реалізувати хоча б частку підготованих ініціатив – це буде проривом не тільки для Закарпаття, але й для всієї України».

До слова, організатором та координатором цього проекту виступило Об’єднання організацій роботодавців Закарпаття на чолі з його керівником, Володимиром Пановим.

Читайте на ГК:На Закарпатті продовжили обмеження роботи громадського транспорту
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Мукачівщині, Тячівщині та в Іршаві 30 березня
Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу зробили 440 щеплень від COVID-19
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...