1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Хустські платники податків виграли суд від "податкової" на 900 гривень

12.11.2015 Бізнес

Хустська ОДПІ закликала платників податків бути свідомими, активними в реалізації наділених їм та забезпечених законодавством України прав, а водночас пильними й уважними в дотриманні обов’язків.

Як повідомили у відомстві, з позовом про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення Хустської ОДПІ про застосування штрафних санкцій до суду з початку 2015 року звернувся 1 платник. У задоволенні позову на суму 2,2 тис. грн. йому було відмовлено.

Платники оскаржували прийняті Хустською ОДПІ податкові повідомлення-рішення та постанову про адміністративне правопорушення до Головного управління ДФС у Закарпатській області. У результаті розгляду скарг платників ГУ ДФС у Закарпатській області було скасовано 2 податкові повідомлення-рішення Хустської ОДПІ на суму 0,9 тис. грн., скаргу на постанову про накладення адміністративного стягнення на суму 0,5 тис. грн. залишено без розгляду.

Довідково:

Статтею 67 Конституції України чітко визначено обов’язок кожного громадянина України сплачувати податки та збори в порядку і розмірах, встановлених законами України. Водночас Конституція України в частині 4 статті 41 передбачає непорушність права приватної власності, а в частині 5 статті 55 гарантує право кожної людини і громадянина захищати свої права та свободи від порушень і протиправних посягань будь-якими не забороненими законом засобами. Передбачені Основним законом права та гарантії поширюються також на сферу податкових правовідносин.

Читайте на ГК:У вересні на Закарпатті зафіксували два факти порушення свободи слова, - ІМІ
Читайте на ГК:На Закарпатті чоловік знайшов гриб-велетень / ФОТО
Читайте на ГК:У Хусті відзначили міжнародний день людей похилого віку / ВІДЕО

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus