1. Новини Закарпаття
  2. >

Начальник Закарпатської митниці розкрив секрет ефективної мобілізації коштів

09.11.2015 Бізнес

Володимир Колесніков описав три способи ефективного забезпечення мільярдних надходжень від Закарпатської митниці ДФС.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області інформував,  що за кожен день жовтня, в середньому, відомство перераховувало до держскарбниці 11 млн 238 тис. грн,

– Серед заходів і завдань, наведу три способи, які сприяли успішному забезпеченню надходжень до бюджету: перший – залучення до митного оформлення товарів суб’єктів ЗЕД, які не перебувають на обліку в митниці – понад 128,2 млн грн податків, другий – зміна митного режиму переробки на митній території на імпорт (випуск у вільний обіг) – близько 2,4 млн грн, і третій – контрольні заходи економічного впливу, також принесли додатково майже 4,5 млн грн, – розкриває секрет ефективної мобілізації коштів до скарбниці начальник Закарпатської митниці ДФС Володимир Колесніков.

За словами очільника митниці, потягом жовтня 2015 року фактично імпортовано товарів на 35,8 млн доларів США. Основними 20 бюджетоформуючими суб’єктами господарювання протягом згаданого періоду сплачено митних платежів та зборів на суму понад 132 млн грн, що склало 55% всіх нарахувань. Основні бюджетоформуючі товари жовтня 2015 року – кузови, телефонні апарати, автомобілі легкові, машини автоматичного оброблення інформації, частини та пристрої моторних транспортних засобів, полімери етилену тощо.

За період січня-жовтня 2015 року Закарпатська митниця ДФС спрямувала  більше 2 млрд 200 млн грн до Державного бюджету України. Зокрема, за жовтень поточного року перераховано близько 236 млн грн. А загальні обсяги перерахувань у жовтні 2015 року є більшими перерахувань вересня цього ж року на 5,1 млн грн..

Читайте на ГК:Москаль : "Хто поїде в село, яке стовідсотково угорськомовне, і буде викладати українською?" / ВІДЕО
Читайте на ГК:Чехи зі словаками допомагають закарпатцям знайти свої корені / ВІДЕО
Читайте на ГК:До уваги водіїв: з 1 жовтня фари мають горіти і вдень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus