1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті майже 113 мільйонів сплатили за продаж алкоголю й тютюну

24.09.2021 20:50 Бізнес

У Закарпатті сплачено майже 113 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами

У Закарпатті сплачено майже 113 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами

Протягом січня-серпня 2021 року у Закарпатській області сплачено 112 млн 808 тис. грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Про це повідомив ЗМІ Олексій Петріченко, начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області. Про це повідомляє ДПС у Закарпатській області.

За словами керівника податкової області, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження цього податку збільшились майже на 1,9 млн грн.

Варто нагадати, що платником акцизного податку є особа – суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів. Об’єктом оподаткування акцизним податком є, зокрема, операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів це – продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших об’єктах громадського харчування.

Варто також зазначити, що до суб’єктів господарювання (у тому числі іноземних суб’єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі, роздрібної торгівлі, зокрема, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, – 200% вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень.

Читайте на ГК:Малювоничі куточки кордонів Закарпаття: прикордонники поділилися атмосферними світлинами (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатцям на замітку: коли і що сіяти, щоб отримати великий урожай
Читайте на ГК:У п'яти громадах на Закарпатті уже ввели карантин: що відомо про ситуацію в області?