1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Тікав до України підлікуватися: закарпатські прикордонники затримали африканця, який перетнув кордон по схемі ухилянтів (ФОТО)

1196
Без кордонів Закарпаття

Військовослужбовці Чопського загону затримали громадянина Гвінеї, який незаконно перетнув українсько-словацький кордон.

Тікав до України підлікуватися: закарпатські прикордонники затримали африканця, який перетнув кордон по схемі ухилянтів (ФОТО)

Учора ввечері прикордонники відділу «Ужгород» отримали вночі інформацію від словацьких колег про фіксацію за допомогою камер відеоспостереження руху особи зі Словаччини в Україну. У зазначений район одразу вислали додаткові наряди та розпочали спеціальні дії з пошуку ймовірного правопорушника.
Прикордонники зупинили невідомого одразу після перетину ним держрубежу. Чоловік не мав при документів і назвався громадянином Гвінеї. Під час опитування віз сказав, що тривалий час проживає у країнах ЄС, мав проблеми із здоров’ям і вирішив перебратися в Україну у пошуках кращого медичного обслуговування.
Порушника притягнули до адміністративної відповідальності за незаконний перетин державного кордону України. Після проведення необхідних процесуальних заходів його буде передано словацькій стороні у порядку реадмісії.

Читайте також: Усі їдуть через Закарпаття: у регіоні активно функціонує пересадковий хаб між внутрішніми та міжнародними поїздами

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber