1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Ситуація загострюється: на закарпатських кордонах фіксують рекордну кількість втікачів (ФОТО)

143621
Без кордонів Закарпаття

Майже 60 чоловіків намагалися незаконно перетнути кордон та виїхати з України упродовж вихідних.

Ситуація загострюється: на закарпатських кордонах фіксують рекордну кількість втікачів (ФОТО)

На Закарпатті впродовж вихідних прикордонники Мукачівського загону припинили 25 спроб порушення державного кордону, у результаті чого затримали 56 чоловіків, які намагались незаконно потрапити до сусідніх Румунії та Угорщини.

7 разів порушники вишукували слабкі місця на ділянках відповідальності відділів прикордонної служби «Косино», «Вилок» та «Лужанка», що на  кордоні з Угорщиною. Прикордонні наряди цих підрозділів зупинили 30 порушників кордону.

Ще 18 спроб припинили прикордонні наряди від відділів прикордонної служби «Ділове», «Яблунівка» та «Тячів» на кордоні з Румунією. Військовослужбовці цих підрозділів затримали 26 чоловіків призовного віку, які намагались незаконно покинути територію України.

Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скерували до суду.

Наразі, з метою встановлення організаторів незаконних переправлень чоловіків через кордон, оперативники загону ретельно перевіряють усі обставини припинених правопорушень.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber