1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Туреччина закриє аеропорти для російських авіакомпаній

134

Туреччина готується закрити свої аеропорти для російських авіакомпаній, що літають на "підсанкційних" літаках американського виробництва.

Туреччина закриє аеропорти для російських авіакомпаній

Як повідомляє "Авиаторщина", найбільший турецький оператор наземного обслуговування авіарейсів Havaş повідомив, що може повністю припинити роботу з лайнерами перевізників з Росії, які потрапили під експортні санкції США, що передбачають заборону на заправку, техобслуговування і ремонт таких бортів за кордоном – всього під загрозою опинилися 170 літаків.

У зв'язку з цим компанія Havaş порадила російським авіакомпаніям планувати польоти до Туреччини тільки на повітряних судах, що містять менше 25% деталей американського виробництва, оскільки це єдині літаки, які їй дозволено обслуговувати.

Зазначається, що відповідний лист від Havaş надійшов деяким російським авіакомпаніям ще наприкінці грудня 2022 року. У ньому сказано, що Бюро промисловості та безпеки Мінторгу США направило компаніям турецької авіагалузі листи-попередження про те, що обслуговування американських літаків російських і білоруських авіакомпаній, що потрапили під експортні обмеження США, є порушенням Правил експортного контролю. 

У зв'язку з цим Havaş вирішила провести належну перевірку, щоб виявити ризики та наслідки для свого бізнесу та зацікавлених сторін. 

"В результаті цього ми можемо бути не в змозі обслуговувати деякі або всі ваші рейси", – попередив турецький оператор російські авіакомпанії. Він попросив їх надати список літаків, що містять менше 25% деталей американського виробництва. 

Нагадаємо, Притягнуть до суду: закарпатець незаконно зберігав амфетамін та канабіс для продажу в регіоні 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber