1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Багажник із “сюрпризом”: закарпатець намагався ввести в Україну психотропні препарати (ФОТО)

27.01.2023 20:53 Без кордонів

Мукачівець віз з Угорщини майже 8 тисяч психотропних медпрепаратів.

Мукачівець віз з Угорщини майже 8 тисяч психотропних медпрепаратів.

Подія сталася на митному посту «Астей», що на українсько-угорському кордоні. У зону митного контролю заїхав легковий автомобіль під керуванням жителя Закарпаття.

Чоловік, повертаючись з Угорщини додому, під час проходження митного контролю свідомо обрав спрощену смугу – «зелений коридор». Тим самим засвідчив свої правомірні дії при перетині кордону.

Однак, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, митники вивели іномарку із загального потоку, аби ретельно перевірити на предмет незаконного переміщення предметів.

В результаті, митники спільно з прикордонниками виявили 7750 пігулок та 85 ін’єкцій медпрепаратів іноземного виробництва. Зокрема: 2250 таблеток трамадолу, «alprazolam» (алпразолам) 2500 таблеток; медичний препарат «Rivotril 2 mg» та «klonazepam» (клоназепам), в кількості 3000  таблеток.

Психотропи знаходилися у багажному відсіку транспортного засобу серед особистих речей. Мукачівець зізнався, що виявлені медпрепарати належать йому та пред’явив рахунок про покупку. Проте, будь-які дозвільні документи на переміщення психотропних медикаментів, у нього були відсутні.

Зазначимо, що виявлені препарати із нарковмісними таблетками,  належать до списку наркотичних засобів, обіг яких обмежено, або, у разі придбаних за кордоном за призначенням лікаря, ввозяться в Україну за наявності рецепта.

 Тож, відносно чоловіка складено протокол за ч.3 статті 471 Митного кодексу України.

Також, до правоохоронних органів направлено повідомлення про протиправне діяння, що містять ознаки злочину, передбачених Кримінальним Кодексом України. У рамках кримінального провадження, виявлені наркотичні засоби вилучаються відповідними слідчими підрозділами правоохоронних органів.

Пресслужба Закарпатської митниці

Читайте також: Вщент «нашпигована» контрабандою: на кордоні з Румунією демонтували газову цистерну куривом (ФОТО) 

Читайте на ГК:На Закарпатті попрощалися із загиблим захисником (ФОТО)
Читайте на ГК:Відданий військовій присязі та вірний українському народу загинув у бою: в Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпаття зустріне полеглого Героя: додому на "щиті" повертається ще один захисник (ФОТО)