1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Закарпатських авторів представили на традиційному Тижні книги у Будапешті (ВІДЕО)

113
Без кордонів Угорщина

Традиційний 93-й святковий Тиждень книги пройшов у столиці Угорщини - Будапешті.

Закарпатських авторів представили на традиційному Тижні книги у Будапешті (ВІДЕО)

Культурний захід, який викликав зацікавлення, як в читачів, так і в самих авторів, організувала Асоціація угорських видавництв і розповсюджувачів. Про це інформує Tv21 Унгвар

Цього року на Тижні книги були представлені і автори із Закарпаття.

Зокрема, тут презентувалася книга Шандора Мілована "Тільки вільно, тільки з гумором". "Усі твори, які увійшли в книгу, вже були раніше десь опубліковані, одні в газетах, інші - в журналах. Усі вони написані вільно і з гумором, але кожен з творів має серйозний зміст", кажу Шандор Мілован про свою книгу.
На Тижні книги також представлено альбом робіт відомого нашого скульптора Петера Матла, монографія Іштвана Черничка "Лицьовий та оборотний бік багатомовності в Україні" та дослідницька робота Ілдики Орос "Задля угорської освіти на Закарпатті".

Нагадаємо, Угорщина стала однією із перших країн, яка простягнула "руку допомоги" українським біженцям під час російського вторгнення. Відчутною є допомога із боку Угорщини як в матеріальному, так і в фінансовому планах. Допомога надходить в медичні заклади, санаторії, освітні організації, зокрема, на Берегівщині й Виноградівщині. Уряд Угорщини продовжує фінансово підтримувати Берегівський ліцей ім. Габора Бетлена.

Важливу  підтримку біженцям надають, зокрема, угорські благодійні організації, серед яких Угорський католицький Карітас. Напередодні представники благодійної організації із міста Вац взяли участь у духовному дні на Берегівщині та доставили на Закарпаття чергову допомогу. 

Значні гуманітарні вантажі і далі продовжують надходити до закарпатських громад, де розміщено біженців. Так, на передодні, Угорські благодійники привезли на Закарпаття допомогу на 14 млн форинтів.

Нагадаємо, як біженцям з України фартить із пошуком роботи в Угорщині

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber