1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

«Виступають проти "фашистської ідеології руського мира"»: на День Росії у 30 країнах світу влаштували акції проти вторгнення в Україну

76

Антивоєнні акції влаштувала російська діаспора, яка закликає світ зробити все, щоб якнайшвидше зупинити це божевілля.

«Виступають проти "фашистської ідеології руського мира"»: на День Росії у 30 країнах світу влаштували акції проти вторгнення в Україну

У тридцяти країнах світу російська діаспора 12 червня, яке у Росії є національним святом, влаштувала антивоєнні акції, протестуючи проти вторгнення в Україну, повідомляє DW.

"Через 32 роки (на проголошення Дня Росії) Кремль розв'язав злочинну війну проти України, попередньо придушивши демократичні інститути у власній країні… Тому росіяни за кордоном виходять на глобальну акцію, щоб нагадати про дух Декларації суверенітету. Не святкувати, а боротися – за вільну Росію. Свободу від путінізму. Свободу для України. Свободу від пропаганди", – заявили у діаспорі.

Зокрема акції пройшли в Новій Зеландії та Австралії. Їхні учасники заявили, що виступають проти "фашистської ідеології "русского мира" і закликають світ зробити все, щоб якнайшвидше зупинити це безумство".

Мітинг проти війни Росії в Україні відбувся також у швейцарській Женеві. У Латвії демонстранти прийшли до посольства Росії з прапорами України, Латвійської Республіки, а також біло-синьо-білими прапорами, які часто використовуються як антивоєнні в РФ.

У німецькому Дюсельдорфі акція відбулася під гаслом "Мир – Україні, свобода – Росії". Антивоєнні акції були організовані в інших німецьких містах - Берліні, Франкфурті-на-Майні, Геттінгені, Гейдельберзі, Мюнхені.

Нагадаємо: «Україна – це Європа»: в Бельгії на підтримку кандидатства України в ЄС активісти утворили живий ланцюг (ВІДЕО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber