1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

В Україні загинули ще троє добровольців - з Нідерландів, Німеччини та Австралії

04.06.2022 19:08 Без кордонів

Інтернаціональний легіон тероборони, у лавах якого воюють за Україну добровольці з інших країн світу, повідомив про нових загиблих у своїх лавах.

Інтернаціональний легіон тероборони, у лавах якого воюють за Україну добровольці з інших країн світу, повідомив про нових загиблих у своїх лавах.

Як пише "Європейська правда", про це повідомили у пресслужбі легіону.

Загиблі добровольці були громадянами Нідерландів, Німеччини, Франції та Австралії. Про загибель француза - вочевидь, тієї самої особи - ще напередодні повідомило Міністерство закордонних справ Франції.  

"Ми хочемо вшанувати пам’ять побратимів - Рональда Вогелара, Майкла О’Ніл, Бйорна Бенджаміна Клавіса та Вільфріда Блеріо. Немає таких слів, щоб висловити нашу вдячність за їхню службу та найвищу жертву… Їхня мужність і пам’ять про них завжди надихатимуть нас", - зазначили на сторінці Легіону. 

The Guardian зібрали додаткову інформацію про загиблих добровольців. Так, AFP повідомляли, що громадянин Нідерландів Рональд Вогелар загинув внаслідок артобстрілу і був похований 21 травня у Харкові. 

Про австралійця О’Ніла також повідомляли, що він загинув у травні. 

Про загиблого француза з’являлася інформація, що він загинув внаслідок артобстрілу на Харківщині; МЗС Франції підтвердило лише факт його загибелі.

Нагадаємо, Послуга за 7 500 доларів: закарпатець та двоє львів'ян ​підробляли довідки про інвалідність для втікачів за кордон.

Читайте на ГК:Львівський десантник присвятив своїй одномісячній дитині збитий ворожий “Алігатор”
Читайте на ГК:Українські десантники філігранно знищили колону з підкріпленням для ворога (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Пенсія в умовах війни: в Україні деяких пенсіонерів можуть позбавити виплат