1. Новини Закарпаття
  2. >

«Підтримати вступ України в ЄС - це наша історична відповідальність », - Фон дер Ляєн

02.06.2022 21:32 Без кордонів Думка

Глава Єврокомісії висловила свою точку зору щодо питання вступу України до Європейського союзу.

Глава Єврокомісії висловила свою точку зору щодо питання вступу України до Європейського союзу.

Глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄС повинен підтримати вступ України до блоку, зберігаючи при цьому виконання всіх стандартів та вимог.

Про це вона сказала у виступі на Братиславському форумі глобальної безпеки в четвер, пише "Європейська правда".

Фон дер Ляєн заявила, що Євросоюз зобов’язаний підтримати Україну на шляху до ЄС, назвавши це його "історичною відповідальністю".

"Українці борються так мужньо, тому що вони точно знають, яке майбутнє вони хочуть. Майбутнє вільного та відкритого суспільства, що належить до спільної демократичної спільноти. Вони хочуть приєднатися до ЄС. Ми чули це знову і знову. Я вважаю, що це не тільки наш стратегічний інтерес, а наш моральний обов’язок - уможливити їхнє членство у ЄС та прокласти їм шлях до нашого Союзу", - заявила глава Єврокомісії.

Вона наполягла, що інвестиції ЄС в Україну повинні бути тісно пов'язані з проведенням реформ, а сама Україна має виконати необхідні для вступу умови і відповідати стандартам.

"Але наскільки швидко (Україна рухатиметься до ЄС. - Ред.), якою є швидкість  - це залежить від самої країни і нашої підтримки… Від нас залежить, наскільки сильно ми підтримуємо, інвестуємо, та в руках наших українських друзів, що вони з цього роблять", - сказала фон дер Ляєн.

Нагадаємо: «Це важливо для майбутнього та для миру у Європі»: Чапутова і Дуда планують разом переконувати країни ЄС щодо статусу кандидата для України

Читайте на ГК:Єврорада оприлюднила рішення щодо надання Україні статусу кандидата у члени ЄС
Читайте на ГК:Фахівці розповіли, чи вплине на хід війни “тиха мобілізація” в РФ?
Читайте на ГК:У Держдумі РФ закликали вдарити по посольству США у Києві