1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Українські біженці безкоштовно їздитимуть в громадському транспорті Будапешта: термін продовжили

01.06.2022 08:23 Без кордонів

У Будапешті безкоштовний проїзд у громадському транспорті для українських біженців продовжили до кінця літа

 У Будапешті безкоштовний проїзд у громадському транспорті для українських біженців продовжили до кінця літа

Біженці з України можуть безкоштовно користуватися громадським транспортом у столиці Угорщини до 31 серпня, повідомив Карпат.ін з посиланням на Будапештський транспортний центр (BKK).

Скористатися безкоштовним проїздом можна, пред’явивши українське посвідчення особи. Документ дає право на безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті Будапешта, окрім автобусної лінії до аеропорту, фунікулера, водного транспорту, повідомили в установі.

Окрім українського паспорта скористатися безкоштовним проїздом також можна, пред’явивши один із наступних документів: український закордонний паспорт, посвідка на проживання, видана органом влади Угорщини, в якому зазначено українське громадянство; студенти, які не мають вищезазначених документів, можуть пред’явити український студентський квиток або будь-який інший документ, який посвідчує українське громадянство або принаймні українську прописку.

Угорщина й надалі підтримуватиме українських переселенців. Потрібно допомогти понад 700 тисячам українців, що втекли від війни до Угорщини. Про це повідомив заступник прем’єр-міністра країни Жолт Шем’єн. Хвиля біженців такого масштабу не доходила до країни з часів Другої світової війни, – повідомив радник з питань внутрішньої безпеки прем’єр-міністра Угорщини Дьордь Баконді.

Читайте на ГК:В Угорщині до учнів Школи української мови ім. Лесі Українки завітав Генконсул Угорщини в Ужгороді /ВІДЕО
Читайте на ГК:Зловили на “гарячому”: в Угорщині пов’язали 19-річного українця-шахрая
Читайте на ГК:Українські діти мають можливість навчатися рідною мовою у Ніредьгазі (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська