1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

«Можуть бути залучені до бойових дій в Україні»: в Білорусі дивізіон «Іскандер-М» перемістили ближче до кордону з Україною

257

В сусідній Білорусі дивізіон оперативно-тактичних ракет «Іскандер-М» перемістили у прикордонні райони Брестської області.

«Можуть бути залучені до бойових дій в Україні»: в Білорусі дивізіон «Іскандер-М» перемістили ближче до кордону з Україною

Зберігається загроза завдання з території Білорусі ракетних ударів по Україні – у прикордонні райони перемістили дивізіон оперативно-тактичних ракет «Іскандер-М», повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, пише "Радіо Свобода".

«Зберігається загроза завдання росіянами ракетних ударів з території Білорусі ракетних ударів по критичним об'єктам цивільної та військової інфраструктури в Україні через переміщення дивізіону оперативно-тактичних ракет «Іскандер-М» із району Осиповичів, що в Могильовській області, у прикордонні райони Брестської області Білорусі», – сказав він.

Мотузяник також додав, що, за даними розвідки, на військових полігонах Погоново та Богучар у Воронезькій області РФ проводиться підготовка до 1500 резервістів для мотострілецьких, танкових та артилерійських підрозділів.

«Не виключається, що після завершення цієї тритижневої підготовки зазначений особовий склад може бути залучений до бойових дій в Україні», – розповів речник Міноборони.

Нагадаємо: Лукашенко розповів, коли Білорусь може вступити у війну проти України

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber