1. Новини Закарпаття
  2. >

З Франції на Закарпаття велосипедом: Ремі Перес подолав 1700 км за 8 діб, аби підтримати Україну

26.05.2022 17:35 Без кордонів

Від французького міста Каттеном 1700 км на велосипеді до міста Хуст на Закарпатті за майже 8 діб подолав 36-річний француз Ремі Перес, щоб підтримати Україну.

Від французького міста Каттеном 1700 км на велосипеді до міста Хуст на Закарпатті за майже 8 діб подолав 36-річний француз Ремі Перес, щоб підтримати Україну.

Про це 26 травня повідомилаблагодійна організація "БФ "Емаус Україна" у Facebook.

Чоловік — спортивний амбасадор асоціації "Échanges Lorraine Ukraine (ELU) — SolidarCatt' Ukraine", яка займається збором гуманітарної допомоги для України у Франції. У Хусті його зустріли представники благодійного фонду "Емаус Україна".

"Привернути увагу світу та не дати забути про цю жорстоку війну. Десятки телеканалів, фондів та груп опублікували історію Ремі. Завдяки цьому неординарному вчинку ми змогли зібрати кошти на паливо для доставки гуманітарного вантажу в Україну, а потім за потреби в різні її куточки", — йдеться у повідомленні.

На час велоподорожі асоціація "Échanges Lorraine Ukraine (ELU) — SolidarCatt' Ukraine" відкрила спеціальну онлайн-копійку для фінансування наступних постачань гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, На Закарпатті проводять моніторинг цін на пальне в АЗС області

Читайте на ГК:Єврорада оприлюднила рішення щодо надання Україні статусу кандидата у члени ЄС
Читайте на ГК:Фахівці розповіли, чи вплине на хід війни “тиха мобілізація” в РФ?
Читайте на ГК:У Держдумі РФ закликали вдарити по посольству США у Києві
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська