1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Закарпатські багатодітні родини відвідали один із найбільших зоопарків Угорщини

25.05.2022 18:23 Без кордонів

Спілка закарпатських угорських багатодітних сімей організувала для своїх членів екскурсію в зоопарк міста Ніредьгаза, один із найбільших зоопарків Угорщини.

Спілка закарпатських угорських багатодітних сімей організувала для своїх членів екскурсію в зоопарк міста Ніредьгаза, один із найбільших зоопарків Угорщини.

Із Закарпаття на екскурсію вирушило триста осіб на трьох автобусах, повідомив Карпат.ін. Дехто зустрівся там з рідними і вони разом провели змістовне дозвілля. На щастя, цьому сприяла і гарна погода. Родини гуляли по зоопарку площею 30 гектарів, який розташований у природному, майже незайманому дубовому лісі практично до вечора.

Візит відбувся за підтримки угорського уряду та Фонду ім. Габора Бетлена.

Крістіна Орос,

представник ГО «Спілка закарпатських угорських багатодітних сімей»

Нагадаємо, Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні.  Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Читайте на ГК:В Угорщині до учнів Школи української мови ім. Лесі Українки завітав Генконсул Угорщини в Ужгороді /ВІДЕО
Читайте на ГК:Зловили на “гарячому”: в Угорщині пов’язали 19-річного українця-шахрая
Читайте на ГК:Українські діти мають можливість навчатися рідною мовою у Ніредьгазі (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська