1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Закарпатські багатодітні родини відвідали один із найбільших зоопарків Угорщини

25.05.2022 18:23 Без кордонів

Спілка закарпатських угорських багатодітних сімей організувала для своїх членів екскурсію в зоопарк міста Ніредьгаза, один із найбільших зоопарків Угорщини.

Спілка закарпатських угорських багатодітних сімей організувала для своїх членів екскурсію в зоопарк міста Ніредьгаза, один із найбільших зоопарків Угорщини.

Із Закарпаття на екскурсію вирушило триста осіб на трьох автобусах, повідомив Карпат.ін. Дехто зустрівся там з рідними і вони разом провели змістовне дозвілля. На щастя, цьому сприяла і гарна погода. Родини гуляли по зоопарку площею 30 гектарів, який розташований у природному, майже незайманому дубовому лісі практично до вечора.

Візит відбувся за підтримки угорського уряду та Фонду ім. Габора Бетлена.

Крістіна Орос,

представник ГО «Спілка закарпатських угорських багатодітних сімей»

Нагадаємо, Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі. Також країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні.  Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Читайте на ГК:Чому Угорщина так відверто підтримує вступ України в ЄС: озвучена основна причина
Читайте на ГК:Є два логістичні вузли залізницею: Угорщина показала, як експортувати зерно з України
Читайте на ГК:"Подякував за підтримку": відомо, про що домовився Зеленський із Орбаном під час переговорів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська