1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті збудують термінал для перевантаження нафтопродуктів із ЄС

04.05.2022 10:22 Без кордонів

Проведено нараду з представниками бізнесу, де обговорили хід підготовчих робіт та будівництва в області нового терміналу для перевантаження нафтопродуктів із Європейського Союзу.

Проведено нараду з представниками бізнесу, де обговорили хід підготовчих робіт та будівництва в області нового терміналу для перевантаження нафтопродуктів із Європейського Союзу.

Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.

У сьогоднішніх умовах важливо забезпечувати населення та економіку пальним. Один із варіантів — збільшення його імпорту з країн ЄС залізничним транспортом. Тому зараз маємо зосередитися на оптимізації процесу перевезення та забезпеченні відповідними терміналами.

В області в цій сфері десятиліттями працює компанія, в якої зараз на меті — релокація своїх потужностей з іншого регіону та початок нового проєкту.

Компанія найближчими місяцями побудує новий термінал, який дозволить перевантажувати бензин та дизпаливо. Ділянку підприємство придбало завчасно, те

пер потрібно оперативно отримати усі дозвільні документи, аби розпочати роботи.Маємо тісний контакт із підприємством, разом рухаємося в одному напрямку.

Ми готові допомагати як місцевому, так і релокованому бізнесу. Все це дозволить створити нові робочі місця та збільшити економічний потенціал області.

У зустрічі взяли участь керівники відповідних підрозділів ОВА, представники ПрАТ «Закарпатобленерго», Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», місцевого самоврядування.

Нагадаємо. Півсотні потягів затримуються через російські обстріли залізничних станцій.

Читайте на ГК:Переховується в РФ: чоловіка, що закликав до відокремлення Закарпаття, засудили на 12 років
Читайте на ГК:«Окупант обстріляв Закарпаття крилатими ракетами»: Віктор Микита з місця події (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Подяка за захист України»: концерт для поранених бійців МВС від закарпатського гурту «Без обмежень» (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська