1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Українських студентів у Варшаві навчатимуть українською

02.05.2022 09:08 Без кордонів

Річний адаптивний курс для молодих українців та українок повністю вписується у міжнародні стандарти якості освіти.

Річний адаптивний курс для молодих українців та українок повністю вписується у міжнародні стандарти якості освіти.

В університеті Collegium Civitas у Варшаві, Польща, викладатимуть українською мовою. Про це у неділю, 1 травня, розповідає Укрінформ.

Як заявив ректор польського університету професор Станіслав Моцек, навчання з українською мовою викладання запроваджується для тих, хто через війну вимушено залишив Україну.

"Починаємо адаптивну програму з можливістю навчатися українською мовою першим курсом для подальшого здобуття освіти в Польщі тими, хто прибув сюди через російську агресію в Україні. Молоді люди можуть протягом року навчатися українською, а потім, починаючи з другого курсу, продовжити здобувати вищу освіту польською мовою за двома напрямками - міжнародні відносини та менеджмент", - заявив Станіслав Моцек.

За словами Моцека, в університеті вже понад 10 років майбутню спеціальність польською та англійською мовами отримують разом із польськими ровесниками студенти з України. Цього навчального року їх тут близько 400.

Окрім студентів, університет готовий прийняти також і викладачів-українців серед біженців, які могли б професійно викладати навчальні програми з міжнародних відносин та менеджменту.

У Польщу минулого місяця прибуло понад 2,7 млн біженців з України. Загалом, за даними ООН, вже майже 4,8 млн людей виїхали з України з початку повномасштабного російського вторгнення.

Collegium Civitas - університет у Варшаві, який вже 25 років готує фахівців зі сфери соціальних та політичних наук, менеджменту, маркетингу та безпеки.

Нагадаємо, «Там ще залишились діти»: Одразу після евакуації з "Азовсталі" Росія відновила обстріли заводу.

Читайте на ГК:Польща передала Україні понад 200 танків Т-72
Читайте на ГК:Польща продовжить термін виплат для українських біженців
Читайте на ГК:Роботу у Польщі знайшли 80 тисяч українських біженців
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська