1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Роботу у Польщі знайшли 80 тисяч українських біженців

27.04.2022 15:48 Без кордонів

До Польщі з початку повномасштабної російської агресії виїхали приблизно 3 мільйони українців. З них 77 тисяч влаштувалися на роботу.

До Польщі з початку повномасштабної російської агресії виїхали приблизно 3 мільйони українців. З них 77 тисяч влаштувалися на роботу.

Про це розповіла директорка департаменту рекрутації Gremi Personal Анна Джоболда, повідомляє 24 канал.

"Із 77 тисяч приблизно 47,5% працюють в промислових галузях. Тобто це працівники на різних підприємствах. 10,3% працюють у сфері послуг. 8,5% працюють в офісних сферах, ще 4% – як спеціалісти в вузьких сферах", – розповіла Джоболда.

За словами експертки, один-два тижні тому для жінок було менше робочих місць. Зараз ситуація змінюється.

Вона додала, що була тенденція виїзду на свята, але більшість з тих, хто приїхав у воєнний час і почав працювати, залишається на своїх робочих місцях. Джоболда розповіла, що приблизно 15%– 20% людей кидають роботу й повертаються до України. Проте, за її словами, це не така велика цифра.

"Більшість українців, які приїхали до Польщі, перебувають на забезпеченні. Вони отримали дотації від польської влади, також є безплатні центри, де можна проживати, й частина цих людей не йде на роботу, бо їм достатньо тих коштів, які вони отримують, щоб прожити тут якийсь період", – розповіла Джоболда.

Нагадаємо, Угорські байкери привезли гумвантаж у Закарпатську область (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Українці повертаються із Польщі: на кордоні черги
Читайте на ГК:Українці вертаються додому: на кордоні з Польщею величезні черги
Читайте на ГК:Польща надіслала чергову партію гуманітарного вантажу на Закарпаття (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська