1. Новини Закарпаття
  2. >

“Рублева схема на увесь експорт”: Розрахунок за газ - це тільки прототип системи

03.04.2022 20:06 Без кордонів

Кремль грозиться ввести рублевий розрахунок на усі групи експортованих товарів та скаржиться, що рішення Заходу заморозити резерви центробанку РФ на суму 300 мільярдів доларів було "грабунком".

Кремль грозиться ввести рублевий розрахунок на усі групи експортованих товарів та скаржиться, що рішення Заходу заморозити резерви центробанку РФ на суму 300 мільярдів доларів було

Кремль заявив, що схема розрахунків у рублях за природний газ є прототипом, який Росія поширить інші основні статті експорту.

Про це пише "Економічна правда" з посиланням на Reuters.

"Це прототип системи. Не сумніваюся, що його буде поширено на нові групи товарів", – заявив офіційний представник Кремля Дмитро Пєсков про систему оплати рублем за газ.

Термінів такого кроку він не назвав.

Пєсков сказав, що рішення Заходу заморозити резерви центрального банку на суму 300 мільярдів доларів було "грабунком", який вже прискорив би відмову від використання долара США та євро як світових резервних валют.

Кремль, за його словами, хотів, щоб нова система замінила контури Бреттон-Вудської фінансової архітектури, створеної західними державами у 1944 році.

Нагадаємо: Anonymous злили персональні дані 120 тисяч російських військових, які воюють проти України 

Читайте на ГК:Єврорада оприлюднила рішення щодо надання Україні статусу кандидата у члени ЄС
Читайте на ГК:Фахівці розповіли, чи вплине на хід війни “тиха мобілізація” в РФ?
Читайте на ГК:У Держдумі РФ закликали вдарити по посольству США у Києві
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська