1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

З Угорщини до Закарпатської області привезли чотири вантажівки гуманітарної допомоги (ВІДЕО)

01.04.2022 19:10 Без кордонів

На Закарпаття з Угорщини привезли 4 вантажівки гуманітарної допомоги. Це засоби гігієни та продукти для вимушених переселенців.

На Закарпаття з Угорщини привезли 4 вантажівки гуманітарної допомоги. Це засоби гігієни та продукти для вимушених переселенців.

Про це Суспільному розповів керівник відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Янош Геревич.

За його словами, вантаж, який привезли на Закарпаття, розподілять на чотири області — Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську та Закарпатську.

Гуманітарну допомогу з Угорщини везли чотирма вантажівками. Водій Іван повезе вантаж далі, у Львів.

"Учора ми загрузилися в Будапешті, а вранці виїхали й вже об 11 годині були на кордоні. Ми швидко перетнули кордон, як з однієї сторони, так і з іншої", — розповів водій.

Керівник відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Янош Геревич повідомив Суспільному: "Наша служба працює в Україні з 1998 року. Впродовж цих років ми допомагали потерпілим від паводка в Закарпатській області, тим громадянам. У 2014-2017 роки — наша робота на сході України. Ми надавали систематичну гуманітарну допомогу більше, ніж 50 тисячі громадянам у 500 населених пунктах. Зараз, коли почалася війна, ми відразу почали працювати над забезпеченням переселенців продуктами харчування, засобами гігієни та надання різноманітної допомоги".

Цей гуманітарний вантаж призначений також для Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей, де приймають вимушених переселенців.

"Ще чекаємо одну вантажівку, вона залишиться на Закарпатті. Цей вантаж буде розподілений. На цей час ми допомогли, завезли вже продовольчі товари, засоби гігієни, купили різне обладнання для 117 місць, де колективно проживають переселенці, де вони перебувають постійно, де їх годують. Ми приймаємо вантажі лише ті, які проходять через нашу логістичну базу в Будапешті. Ми виконуємо програму МЗС Угорщини з надання допомоги Україні", — каже Янош Геревич.

Нагадаємо, І в гривні, і у валюті: чоловіки платять шалені суми за фальшиві документи для виїзду за кордон.

Читайте на ГК:“Під мухою” сів за кермо, вчинив ДТП та втік: в Ужгороді воді оштрафували на майже 40 тисяч гривень (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті затримали двох осіб, які виготовляли та розповсюджували підроблений алкоголь
Читайте на ГК:В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп'яніння пропонував хабар правоохоронцям
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська