1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

В Україні збирають 100-тисячне кібервійсько для боротьби з російською пропагандою

115

Нова мета - зібрати 100 000 користувачів онлайн для того, щоби з більшою силою атакувати сайти окупантів - більш захищені та важкодоступні.

В Україні збирають 100-тисячне кібервійсько для боротьби з російською пропагандою

disBalancer, український крипто-проект та партнер Міністерства цифрової трансформації, потребує вашої допомоги у поширенні інформації про масштабну мобілізацію до кіберармії для боротьби проти російських пропагандистських сайтів!

"Bloomberg, The Times, Washington Post, Yahoo Finance та BBC Radio вже розповіли світу про нашу місію, але ми потребуємо більшої підтримки від рідних українських медіа", -disBalancer закликає українців атакувати сайти з російською пропагандою.

Як зазначається, 

У мирний час команда розробляла програму для стрес-тестування та захисту крипто-проектів від шахрайства. Після вторгнення росії, ми вирішили використовувати наш досвід для атак на російські веб-ресурси, які поширюють пропаганду та дезінформацію. Так з’явився Liberator - додаток для ПК, який дозволяє атакувати сайти агресора. 

 

Понад 100 000 людей з усього світу вже завантажили Liberator. Із початку боротьби на кіберфронті, користувачі атакували понад 200 сайтів, серед яких:

 

https://kremlin.ru

https://geocam.ru

https://russian.rt.com

https://www.gazeta.ru

https://www.1tv.ru/

https://topwar.ru

http://www.specnaz.ru/

https://www.fsb.ru

https://savelife.net.ua/

https://www.kommersant.ru/

Нова мета команди - зібрати 100 000 користувачів онлайн для того, щоби з більшою силою атакувати сайти окупантів - більш захищені та важкодоступні.

"Закликаємо запускати  додаток всіх, хто хоче долучитися до атак на російські пропагандистські ресурси. Завантажити та встановити його дуже просто, інструкція для операційних систем Windows, MacOS та Linux є на сайті - https://disbalancer.com

Допомогти проекту можна і шляхом купівлі токенів $DDOS. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на придбання нових серверів для безперебійної роботи програми і розширення її можливостей", - йдеться у повідомленні. 

ВАЖЛИВО! Комп’ютер або антивірус можуть попереджати, що програма містить вірус. Це пов язано із тим, що Liberator - stress tool. Утім, CISCO Talos перевіряли Liberator і не знайшли у ньому нічого небезпечного. Щоби програма працювала, додайте її до переліку виключень. 

Якщо під час встановлення виникли проблеми, читайте FAQ: https://blog.disbalancer.com/liberator-faq-ukraїnska/, а також додавайтеся в український чат disBalancer для координації: https://t.me/+0URsE93KCHkzOWM6

Нагадаємо, Закарпаття одержало 10 установок Starlink від Львівського ІТ Кластеру 

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber