1. Новини Закарпаття
  2. >

Білоруські партизани зупиняють російські потяги, псують техніку – радник Тихановської

21.03.2022 08:57 Без кордонів

У Білорусі місцеві намагаються всіляко не допустити свої війська на територію України. Для цього місцеве населення буквально перейшло в партизанський наступ.

У Білорусі місцеві намагаються всіляко не допустити свої війська на територію України. Для цього місцеве населення буквально перейшло в партизанський наступ.

Про це йдеться у твітері Франка Вячорки.

Про це у своєму твітері розповів радник лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської Франак Вячорка. Він підкреслив, що місцеві партизани намагаються всіляко обмежити рух білоруських військових до території України. 

Білорусь – земля партизанів. Наші герої зупиняють російські потяги, псують російську техніку, роздають листівки, щоб не допустити білоруських військ в Україну, – написав він.

Франак Вячорка також додав до публікації карту Білорусі "Залізничний опір-2022". На ній можна побачити результати успішних партизанських дій місцевого населення.

Крім того, радник Світлани Тихановської додав, що російська фабрика тролів активізувалася у коментарях в Instagram і Facebook. Її мета зараз – посіяти ненависть між білорусами й українцями.

За допомогою відповідних публікацій, переконаний він, росіяни буквально намагаються втягнути Білорусь у "свою криваву бійню проти братньої України".

Україна переможе, Білорусь також буде звільнена!, – наголосив він.

Нагадаємо, Окупанти завдали два ракетних удари по загальновійськовому полігону на Рівненщині.

Читайте на ГК:У США припускають, що інші країни НАТО можуть ввести війська в Україну
Читайте на ГК:Біженці з України можуть працювати в Чехії без отримання дозволу з наступного тижня
Читайте на ГК:Еліти РФ хочуть ліквідувати Путіна, вже обрали наступника – розвідка
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська