1. Новини Закарпаття
  2. >

Глава МЗС Франції вважає, що Путін лише вдає спроби домовитися з Києвом

17.03.2022 09:19 Без кордонів

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан вважає, що російська сторона лише вдає спроби перемовин про припинення війни.

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан вважає, що російська сторона лише вдає спроби перемовин про припинення війни.

Про це він сказав в інтерв’ю Le Parisien, пише "Європейська правда".

"Передусім потрібне припинення вогню. Тільки після цього можливі перемовини, тому що коли тримають пістолет біля скроні - це не переговори", - сказав Жан-Ів Ле Дріан. 

На запитання про те, який розвиток подій можливий далі, Ле Дріан сказав, що очікує посилення брутальної війни.

"Ми, на жаль, бачимо ту саму російську логіку: максималістичні вимоги, прагнення капітуляції України, ускладнення становища міст в облозі. Як це вже було у Грозному й Алеппо, вони використовують типовий набір – невибіркові бомбардування, так звані "гуманітарні коридори", щоб потім заявити, що це противник не дотримується їх, і перемовини, в яких немає жодної мети, крім вдавати перемовини", – зазначив міністр.

Він додав, що якщо дійде до застосування в Україні хімічної зброї, у Франції не будуть мати сумнівів, яка сторона це зробила. 

"Якщо буде атака хімічною чи бактеріологічною зброєю, ми будемо розуміти, хто за цим стоїть - що це Росія. Застосування неконвенційних засобів буде означати неприпустиму ескалацію і на це потрібна буде "реакція без табу", у формі абсолютно масштабних і радикальних економічних санкцій", - сказав Ле Дріан. 

Він не навів прикладів таких надзвичайних заходів. 

Міністр оборони Литви зі свого боку натякнув, що у НАТО обговорювали відповідь на потенційне застосування Росією зброї масового ураження і що реакція може виявитись набагато жорсткішою, ніж розраховує Путін.

Нагадаємо, Гвалтують і вбивають цивільних: опубліковано телефонні розмови окупантів (АУДІО 18+) 

Читайте на ГК:Гвалтують і вбивають цивільних: опубліковано телефонні розмови окупантів (АУДІО 18+)
Читайте на ГК:Китай ніколи не нападе на Україну — посол
Читайте на ГК:Генштаб: ЗСУ знищили командний пункт і 10 повітряних цілей армії Росії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська