1. Новини Закарпаття
  2. >

Схеми для ухилянтів: як у Telegram працюють канали, що "рішають" перетин кордону

15.03.2022 12:48 Без кордонів

У месенджері Telegram працюють канали, які обіцяють за 2 тисячі євро перевезти чоловіків призовного віку до Польщі. Тобто "порішати" перетин кордону чоловікам. Про це повідомляють всеукраїнські ЗМІ.

У месенджері Telegram працюють канали, які обіцяють за 2 тисячі євро перевезти чоловіків призовного віку до Польщі. Тобто

Економічна правда зв’язалася із контактною особою та поставила питання щодо того, як взагалі відбувається така процедура, коли відбувається оплата та чи були випадки, що не виходило проїхати.

Людина, яка залишила свій телеграм для контакту, відповіла, що для перетину кордону чоловікові замовляють польську довідку, направлення на термінову операцію у Польщі.

"Своя людина на кордоні пропустить без проблем. Ціна довідки – 400€. Ціна послуг перетину кордону – 1600€. За довідку оплата відразу, за послуги – після перетину кордону", – йдеться в повідомленні.

"Супроводжувати буде наша людина до Перемишля на вашому або нашому авто. Час виготовлення довідки – до 24 годин", – зазначили у повідомленні.

Також він додав, що ніби то випадків із непроходженням кордону ще не було:

"Перевозять наші волонтери, які возять гуманітарну допомогу щодня, своїх людей на кордоні з нашою довідкою пропускають без запитань".

Поліцію та кіберполіцію закликають промоніторити Телеграм-канали і з’ясувати, чи дійсно працює така схема перетину кордону чоловіками. І вжити відповідних заходів.

Нагадаємо, Україну покинули близько 20 народних депутатів.

Читайте на ГК:"Азов" знищив генерал-майора окупантів і багато техніки (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:Україну покинули близько 20 народних депутатів
Читайте на ГК:Втрати Росії у війні з Україною: понад 13,5 тисяч осіб, 404 танки та майже 100 гелікоптерів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська