1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгород привезли гуманітарну допомогу із Німеччини

14.03.2022 18:19 Без кордонів

До Ужгорода прибула гуманітарна допомога з Німеччини, привезли її Мішель Гаузер (Michael Hauser) та Ларс Рудольф (Lars Rudorff).

До Ужгорода прибула гуманітарна допомога з Німеччини, привезли її Мішель Гаузер (Michael Hauser) та Ларс Рудольф (Lars Rudorff).

Зібрали вантаж представники німецького бізнесу у сфері логістики та постачання RMFK Rhein-Main Frachtenkontor GmbH, Weber Fruchthandels GmbH & Co KG спільно з місцевим самоврядуванням міст Редермарк, Обер-Рамштадт, Зелігенштадт та муніципалітету Еппертсгаузен, Уве та Сабіною Генге, а також іншими небайдужими громадянами, друзями України.

Мішель Гаузер та Ларс Рудольф на особистому ентузіазмі допомагають не лише в організації, наданні та зборі допомоги в Німеччині, але й уже вдруге особисто поїхали в далеку до Ужгорода дорогу, щоб доставити десятки тонн необхідного вантажу.

Крім гуманітарної допомоги для переселенців в Ужгороді та на Закарпатті, вони також доставили 10 тонн кормів для тварин та ветпрепаратів для «Асоціації зоозахисних організацій України» від небайдужих донорів у Німеччині, іншу важливу допомогу, зокрема медичну.

Допомагає у комунікації із благодійниками Борис Сапко – родом із Кременчука, довгий час він жив у Києві. Із перших днів, як приїхав в Ужгород, активно організовує збір гуманітарних вантажів для потреб людей, які вимушені були сюди прибути, рятуючись від війни, повідомили в міськраді Ужгорода.

Нагадаємо, Залишатись хочуть не всі: з початку війни Закарпаття прийняло майже 200 тисяч вимушених переселенців.

Читайте на ГК:Ужгородські депутати виділили з бюджету додаткові 17,5 млн гривень: куди спрямували кошти
Читайте на ГК:В Ужгороді не буде водопостачання на кількох вулицях
Читайте на ГК:В обласному центрі Закарпаття сталася ДТП за участю двох автомобілів (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська