1. Новини Закарпаття
  2. >

Канада теж готова прийняти біженців з України

11.03.2022 10:59 Без кордонів ВАЖЛИВО Голос Карпат

І упростить їх в’їзд у країну та працевлаштування, а також удвоїть кошти, виділені на гуманітарну допомогу переселенцям. Тепер вони становитимуть 30 мільйонів доларів.

І упростить їх в’їзд у країну та працевлаштування, а також удвоїть кошти, виділені на гуманітарну допомогу переселенцям. Тепер вони становитимуть 30 мільйонів доларів.

Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо у Варшаві після зустрічі із президентом Польщі Анджеєм Дудою на спільній прес-конференції

Окрім цього, збільшать суми на реалізацію проектів, що здійснюються в Україні, зокрема Всесвітньої продовольчої та програми “Врятуємо дітей” тощо.

“Ми радо приймемо переселенців з України,- запевнив Джастін Трюдо.- Для їх безперешкодного і прискорено приїзду до нас теж виділили 117 мільйонів доларів.”

Прем’єр зауважив, що в Канаді проживає багаточисельна українська громада. Відповідаючи на запитання журналіста, керівник уряду зазначив, що Канада “прийме стільки біженців, скільки лише зможе”.

Трюдо назвав неприйнятними напади росіян на цивільних громадян України.

“У Маріуполі було здійснено бомбардування дітей,- навів приклад прем’єр, хоч росіяни назвали це фейком.- Потрібно негайно запровадити припинення військових дій.”

Однозначно, що Путін “взяв під перехресний вогонь” цивільне населення України. Канада услід за Польщею звернулася до Міжнародного суду ООН в Гаазі розглянути військові злочини Росії.

“Продовжимо ці дії, спробуємо зрушити справу з місця,- зауважив Трюдо.- Путіна потрібно засудити за злочини.”

Нагадаємо, Відомо, скільки переселенців зареєстровано у Берегівській тергромаді.

Читайте на ГК:ЗМІ повідомили про падіння у Загребі безпілотника, який міг прилетіти з України (ФОТО)
Читайте на ГК:Під Києвом стоять кадирівці, які не дають відступати військам РФ – Веніславський
Читайте на ГК:“І розлітаються ваші кишки по деревах. Ворони мають що їсти”: розмова українця з росіянином про війну в Україні (Аудіо 18+)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська