1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті прикордонники пропустили понад 800 автомобілів з гуманітарною допомогою з ЄС (ФОТО)

04.03.2022 22:15 Без кордонів

Процедуру пропуску гумвантажів максимально спростили.

Процедуру пропуску гумвантажів максимально спростили.

Як інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, пропуск транспортних засобів, якими в Україну переміщують гуманітарні вантажі, здійснюється у спрощеному та позачерговому порядку. Прикордонники разом з представниками інших контрольних служб докладають усіх зусиль, аби пропускні операції щодо таких вантажів здійснювалися максимально оперативно.

Так, з початку війни прикордонниками Західного регіонального управління здійснено пропуск автомобільних транспортних засобів та вагонів, якими в Україну доправляють гуманітарну допомогу. ЇЇ надають звідусіль – не лише з сусідніх Польщі, Словаччини і Угорщини, а й з Німеччини, Чехії, Словенії тощо.

Ці вантажі прямують як для потреб українських військовослужбовців, які боронять рідну землю від російських окупантів, так і жінок, дітей, осіб похилого віку, які змушені шукати прихистку у більш безпечних регіонах нашої країни.

"Така підтримка та допомога - це ще одне свідчення того, що перемога - за нами, правда – за нами! Разом – ми надзвичайно потужна сила, яку не в силах подолати підступному ворогові. СЛАВА УКРАЇНІ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!", - зазначають прикордонники.

Нагадаємо, «Майже 400 "євроблях"»: Закарпатські митники передали конфісковані раніше автомобілі ЗСУ

Читайте на ГК:Цьогорічний сезон меду стартував на Закарпатті
Читайте на ГК:Спільнота закарпатських айтівців збирає шість мільйонів на "броніки" для ЗСУ (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Нестерпна спека повертається. Закарпатцям прогнозують до 38°

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська