1. Новини Закарпаття
  2. >

Через КПП на Закарпатті вже виїхали до ЄС майже 110 тисяч людей

28.02.2022 15:35 Без кордонів

На закарпатських пунктах пропуску за чотири доби перетнули кордон 109 390 людей. 58 765 виїхали за кордон з КПП Мукачівського прикордонного загону.

На закарпатських пунктах пропуску за чотири доби перетнули кордон 109 390 людей. 58 765 виїхали за кордон з КПП Мукачівського прикордонного загону.

Про це Суспільному розповіла речниця загону Леся Федорова. За словами речниці Чопського загону Олени Трачук, на їхніх пунктах пропуску кордон перетнули 50 625 людей.

Як повідомляє Олена Трачук, зараз фіксують збільшення кількості авто, які прямують через українсько-словацький кордон.

"Станом на 12-у годину у черзі перед пунктом пропуску "Ужгород — Вишнє Нємецьке" перебували 950 легкових автомобілів та 5 автобусів, а також до 250 осіб, які прямують в пішому порядку; "Малі Селменці" було всього 20 осіб. Значно збільшилась кількість подорожніх, які прямують залізничним транспортом. І станом на 12-у годину перед пунктом пропуску "Чоп — Дружба" для залізничного сполучення на вокзалі знаходилися до 2 тисячі осіб", — розповіла речниця.

За її словами, зменшення піших черг на КПП пов'язане зі спрощеною процедурою проходження контролю для жінок та дітей.

"У зв'язку з такою гострою ситуацією, зі значним збільшенням людей, керівництвом Чопського загону прийняло ряд стратегічних рішень з метою спрощення прикордонних процедур та формальностей. Як результат, ми суттєво пришвидшили проходження кордону громадянами України. Це в першу чергу стосується саме жінок та дітей. Всі формальності для них фактично мінімізували. Вони призвели до того, що ми майже зняли усі черги для пішоходів. Особи, які прямують на авто, мусять очікувати трошки більше через те, що проходять інші види контролю", — сказала Олена Трачук.

Нагадаємо, Офіційно: Інструкція щодо навчальної тривоги сьогодні, 28 лютого, в Ужгороді та Мукачеві.

Читайте на ГК:"Я туй си дома, я ни втїк": закарпатець написав актуальний вірш русинською мовою
Читайте на ГК:Найбільша черга на КПП "Ужгород": ситуація на кордонах на Закарпатті
Читайте на ГК:Повітряна тривога на Закарпатті була хибною – ОВА
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська