1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Прем’єр Угорщини Орбан заявив, що прагне "триматися далі від конфлікту" і не дасть зброї Україні

23.02.2022 22:22 Без кордонів

Про це стало відомо після його зустрічі в міністерстві оборони з військовими офіцерами

Про це стало відомо після його зустрічі в міністерстві оборони з військовими офіцерами

Прем’єр-міністр Угорщини заявив, що його країні слід "триматися осторонь" від військового конфлікту між Україною та Росією та відмовився постачати озброєння Україні. 

Про це Віктор Орбан заявив у відео, опублікованому на його Facebook-сторінці після зустрічі в міністерстві оборони з військовими офіцерами, повідомляє "Європейська правда".

"Ситуація між Україною та Росією продовжує залишатися серйозною, навіть напруженою. Ми маємо зробити все, що у наших силах, щоб уникнути війни. Угорщина має залишатися осторонь від цього конфлікту, цього військового конфлікту, тому що безпека Угорщини є найважливішим інтересом", - сказав Орбан.

Також, за словами глави уряду Угорщини, не може бути й мови про прийняття "лівих пропозицій" щодо відправлення зброї і солдатів в Україну. При цьому видання зазначає, що у внутрішній політичній дискусії в країні відсутні заклики до Віктора Орбана направити військових до України, натомість лунають заклики надати військове спорядження.

Водночас, Орбан додав, що Угорщина має відігравати роль у міжнародних зусиллях щодо встановлення миру, готуючись до сценарію, в якому угорські військові та поліція мають впоратися з потоком біженців через кордон.

"Сьогодні у мене складається враження, що ми на це здатні, що безпека Угорщини в надійних руках", - заявив Віктор Орбан.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Орбан подзвонив Зеленському і висловив підтримку Україні

Читайте також: Орбан дав завдання перемістити війська до кордону з Україною