1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Завтра церковне свято, тому розпочнемо з обіду" – чиновник щодо критичної ситуації з під'їздом в село Ділок на Мукачівщині (ФОТО)

12.02.2022 12:47 Без кордонів Ексклюзив Голос Карпат

У Мукачівському районі склалася критична ситуація з підїздом в с. Ділок – дорога перетворилася на болотяну пастку

У Мукачівському районі склалася критична ситуація з підїздом в с. Ділок – дорога перетворилася на болотяну пастку

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, автобус застряг у болотяній пастці на Мукачівщині (ВІДЕО) Автодорога перетворилася на не проїзне болото, що викликало шквал обурень тутешніх жителів.

"Де обіцяний асфальт, який Ви обіцяли перед виборами? Чому Ваші виборці і платники податків мають проживати в таких умовах? Зараз цією дорогою рейсовий автобус відмовляється їхати і мешканцям села потрібно йти пішки такою дорогою-калюжею. Крім того товар в магазин не доводжують, пенсіонери не мають змоги виїхати в місто по медикаменти , це повне відключення від цивілізації!! В якому ми столітті живемо щоб була така дорога? Щоб було таке зневажливе ставлення до Ваших виборців, які обрали Вашу команду саме за те, що ви обіцяли дорогу?! Поставтесь з розумінням до даної ситуації і на 1й час хоча б завезіть щебінь щоб мешканці мали змогу виїхати в місто в іншому випадку будемо змушені звертатись в вищі інстанції! Тому, що Ваша бездіяльність, це наша біда!", - нарікають на адресу чиновників в мережі.

До гнівних нарікань додають і фотодокази реальної ситуації на згаданій дорозі.

На ситуацію відреагував і заступник голови Чинадіївської громади Василь Арендаш та розповів, що ситуацію мають намір владнати коштом небайдужих громадян.

Про це він написав у місцевій спільноті в соцмережі Фейсбук.

"На сьогоднішній день (починаючи з середи) склалася критична ситуація з підїздом в с. Ділок.

Чому так трапилось та хто б мав за це відповідати вже повідомлялось/пояснювалось (у вчорашній публікації по цій ситуації), але проблему необхідно вирішувати та забезпечити проїзд до населеного пункту в будь-який спосіб.

Шановні мешканці с. Ділок, завтра (12 лютого - ред.) з 13.00 год. рух будь-якого транспорту в оба напрямки буде призупинено для проведення ремонту цього відрізку дороги.

Чому саме завтра та чому о другій половині дня?
- щоб якось вирішити цю проблему, необхідно було підготуватись (домовитись про техніку і не одну одиницю, знайти матеріал для підсипки і так далі), планувалося розпочати це сьогодні, - не вдалось;
- завтра церковне свято, тому розпочнемо з обіду.

Наперед, хочу всім повідомити, що цей ремонт або ліквідацію природньої стихії з метою забезпечення проїзду, буде проведено за рахунок коштів небайдужих мешканців, а тому попрошу потім віднестися з порозумінням (не казати: списали кошти, воліли не робити і так далі).

Крім того, особисто я та можливо і голова громади В. Андрушко, завтра у другій половині дня, під час цього всього, постійно до завершення, будемо знаходитися в околицях с. Ділок, а тому хто має бажання поспілкуватися по проблемних питаннях села, звертайтесь - ми готові почути кожного та надати обгрунтовані відповіді.
Дякую!", - запевнив чиновник.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, на Закарпатті оголошено метеорологічне штормове попередження на 12-14 лютого.

Читайте на ГК:Частину Мукачева залишили без водопостачання
Читайте на ГК:У Мукачеві масштабна пожежа (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатська 128-ма бригада зазнала перших втрат (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська