1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Словаччині депутати осквернили прапор України (ВІДЕО)

09.02.2022 08:52 Без кордонів

Це сталося під час обговорення оборонної угоди зі США. Одні депутати заблокували трибуну, розгорнувши словацький прапор. Інші стали поруч із прапором України.

Це сталося під час обговорення оборонної угоди зі США. Одні депутати заблокували трибуну, розгорнувши словацький прапор. Інші стали поруч із прапором України.

У Словаччині під час позачергового засідання депутат від ультраправої партії Андрій Медвецьки вилив на розгорнутий прапор України воду. Інцидент стався у вівторок, 8 лютого. Про це повідомляє Hospodářské noviny

На засіданні парламентарі планували затвердити оборонну угоду зі США, яка б дозволила американській армії використовувати інфраструктуру двох військових аеропортів у країні. 

Двоє депутатів від Народної партії Наша Словаччина Андрій Медвецьки та Петер Крупа заблокували трибуну, закривши її розгорнутим словацьким прапором. Так вони хотіли зірвати голосування. 

Водночас представники провладної партії Свобода та солідарність Яна Циганікова та Мирослав Жияк підійшли до трибуни та розгорнули прапор України. 

Медвецьки взяв пляшку з водою та почав обливати і прапор України та депутатів, які його тримали.  

Двоє інших депутатів Марек Котлеба та Станіслав Мізік, однопартійці Медвецького та Крупи, відібрали український прапор та дали ляпас Жияку. Той заявив, що звернеться до поліції.

Читайте на ГК:Словаччина пропонує транспортувати українське зерно через свою територію
Читайте на ГК:Словаччина передасть Україні винищувачі МіГ-29, але не одразу
Читайте на ГК:Словаччина передасть Україні гелікоптери, ще три країни – артилерію
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська