1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті обговорили можливості будівництва пішохідно-велосипедного КПП «Лубня – Волосате»

20.01.2022 20:55 Без кордонів ВАЖЛИВО

Закарпаття має з Польщею понад 30 км спільного кордону, проте, пунктів пропуску тут поки не передбачено.

Закарпаття має з Польщею понад 30 км спільного кордону, проте, пунктів пропуску тут поки не передбачено.

Сьогодні відбулася зустріч керівника краю з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Елізою Дзвонкєвіч та консулом Генерального консульства Республіки Польща у Львові Томашем Ковалем.

«Закарпаття — унікальний регіон, що межує з чотирма європейськими країнами. Зокрема з Польщею маємо понад 30 км спільного кордону, проте, на жаль, пунктів пропуску тут поки не передбачено. З представниками консульства обговорили можливості будівництва пішохідно-велосипедного КПП «Лубня — Волосате» та важливі етапи для проведення відповідних робіт», – зауважив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

За його словами, в області потужна дорожня інфраструктура, що дозволить туристам легко пересуватися у межах регіону та між країнами. До Ужанського національного парку, де планується облаштування пункту пропуску, за президентською програмою Володимира Зеленського «Велике будівництво» ремонтують автошлях Н-13 Львів – Самбір — Ужгород.

«Окрім цього, спільно з нашими закордонними партнерами говорили й про створення додаткових туристичних локацій, що покращуватимуть привабливість та зацікавленість як українців, так і поляків.У межах зустрічі також розглянули стан поводження зі сміттям, оскільки розуміємо, що важливо дотримуватися екологічних норм, сортувати та утилізувати відходи, аби не забруднювати навколишнє середовище», – прокоментував голова ОДА.

На зустрічі розглянули низку інших питань, серед яких — активний волонтерський рух області, розробку Європейської Макрорегіональної Стратегії для Карпатського регіону, реалізацію спільних проєктів транскордонного співробітництва та інші, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Читайте на ГК:"Хотів показати, де він": Шуфрич пояснив для чого робив селфі на фоні блокпосту українських військових
Читайте на ГК:"Неймовірна сміливість та сила духу": у Мелітополі жителі голіруч йдуть на озброєних окупантів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпаття отримало від Угорщини 18 тонн гуманітарної допомоги (ФОТО)