1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Польщі спростили працевлаштування для українських заробітчан

05.01.2022 18:10 Без кордонів

Громадяни України та ще п'ятьох країн тепер зможуть працювати в Польщі два роки на підставі декларації про доручення роботи.

Громадяни України та ще п'ятьох країн тепер зможуть працювати в Польщі два роки на підставі декларації про доручення роботи.

Президент Польщі Анджей Дуда підписав зміни до законодавства, які спростять працевлаштування іноземців. Про це повідомляється на офіційному сайті президента Польщі. 

За новими правилами, українці та громадяни ще п'яти країн зможуть працювати у Польщі 2 роки на підставі декларації про доручення роботи. Раніше цей термін складав 6 місяців. 

Раніше декларація про доручення роботи іноземцю дозволяла працевлаштуватися у країні на 6 місяців на рік. Для отримання наступної декларації необхідно було зробити перерву на 6 місяців. Під час подання заяви на ВМП більше не потрібно задокументованого місця проживання в Польщі та постійного джерела доходу.

Тепер достатньо того, що заробіток іноземця не менший за мінімальну заробітну плату. Нові правила почнуть діяти за два тижні після їхньої публікації. Очікується, що це станеться у другій половині січня.

Читайте на ГК:“В перший же день його збило авто”: В Польщі загинув 22-річний українець
Читайте на ГК:У Польщі під час урагану загинули троє людей (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Польщі підлітки побили в автобусі водія-українця (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська