1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У сусідній Словаччині пом'якшили карантин: що змінилося?

10.12.2021 20:51 Без кордонів

Пом'якшення стосуються вакцинованих і тих, хто перехворів коронавірусом.

Пом'якшення стосуються вакцинованих і тих, хто перехворів коронавірусом.

З 10 грудня у Словаччині уряд дозволив відкрити непродовольчі магазини, фітнес-центри, СПА-салони та інші заклади для вакцинованих осіб. Також спростяться обмеження для тих, хто перехворів коронавірусною інфекцією не пізніше, ніж 180 днів тому. Ця категорія людей також може відвідувати служби в храмах, гірськолижні курорти та готелі.

При цьому в уряді наголосили, що як надзвичайний стан, так і комендантська година продовжують діяти. Прем’єр-міністр Едуард Хегер виправдовує це тим, що здоров’я є пріоритетом, – повідомляє ТАSR.

“Сьогодні найбільш уразлива група не вакцинована і змушена терпіти більше дискомфорту. Це в їхніх інтересах зробити вакцинацію”, – сказав прем’єр-міністр.

У той же час Управління охорони здоров’я Словацької Республіки просить власників торгових центрів, СПА-салонів, фітнес-центрів та інших закладів, які відкриються для вакцинованих відвідувачів, відповідально підходити до встановлених правил.

Додамо, що в базовому режимі, тобто без перевірок сертифікатів, у Словаччині працюватимуть продуктові магазини, аптеки, зоомагазини, автозаправні станції, автозапчастини, аптеки, кіоски газет і друкованої продукції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у сусідній Словаччині через коронавірус оголили режим НС.

Читайте на ГК:Словаччина зафіксувала ціну електрики для населення на три роки
Читайте на ГК:У Словаччині депутати осквернили прапор України (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Братиславі трамвайними коліями "марширувало" сімейство кабанчиків (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська