1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Прикордонникам Мукачівського загону розповіли, скільки разів їм пропонували хабарі

08.12.2021 17:48 Без кордонів

Напередодні міжнародного дня боротьби з корупцією прикордонники Мукачівського загону підсумували результати проведених впродовж року антикорупційних заходів.

Напередодні міжнародного дня боротьби з корупцією прикордонники Мукачівського загону підсумували результати проведених впродовж року антикорупційних заходів.

Від початку року у підрозділах охорони Мукачівського прикордонного загону було проведено чотири антикорупційних акції: «Кордон – не місце для корупції, «Конфлікт інтересів – стосується кожного!», «Захисти Україну та кордон від корупції» та «Запобігання та виявлення корупції справа кожного» – головною метою цих заходів стало доведення до підлеглого персоналу вимог антикорупційного законодавства, а також напрацювання чіткої системи боротьби з усіма неправомірними явищами, які часто виникають чи можуть виникнути, як у службовій діяльності так і у повсякденному житті.

Результатом цих заходів стало суттєве збільшення випадків відмов від неправомірних грошових винагород. Так у 2020 році прикордонники 49 разів відмовились від незаконних пропозицій громадян, а вже у цьому році – 205 разів.

Прикро визнавати, що, нажаль, не всі військовослужбовці усвідомлюють неприпустимість та ганебність корупційних зловживань. Від початку 2021 року шістьох військовослужбовців загону було затримано за корупційні злочини. Трьох з них рішеннями судів вже притягнуто до кримінальної відповідальності. Відносно решти корупціонерів тривають досудові

Варто зауважити, що в Мукачівському прикордонному загоні боротьба із цим негативним, суспільним явищем носить системний характер та має на меті формування у персоналу свідомої, доброчесної поведінки та нульової толерантності до корупції в усіх її проявах.

Про це інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

Нагадаємо, На Закарпатті затримали підозрюваного у підпалі авто місцевого журналіста (ФОТО) 

Читайте на ГК:"Допомагають навіть наймолодші": закарпатці подарували прикордонникам освячені обереги (ФОТО)
Читайте на ГК:Волонтерський хаб «Венеція» відвідав голова військово-цивільної адміністрації Мукачівського району Едгар Токар (ФОТО)
Читайте на ГК:Депутати Мукачівської міськради звернулись до світових лідерів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська