1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Заробітчанин з України "спустив" 800 тисяч гривень у польському стрип-клубі

08.12.2021 14:48 Без кордонів

У закладі чоловікові могли додати до напою якийсь препарат, оскільки він, за його словами, просто перестав розуміти, що робить.

У закладі чоловікові могли додати до напою якийсь препарат, оскільки він, за його словами, просто перестав розуміти, що робить.

Українець в одному із стрип-клубів Варшави витратив 120 тисяч злотих (приблизно, 804 тисячі гривень). При цьому чоловік запевняє, що нічого не пам'ятає. Про це повідомляє видання Обозреватель

За словами потерпілого на ім'я Петро, ​​одного вечора він разом з друзями гуляв і пив алкоголь. Компанія проходила повз go-go клуб і дівчата запросили чоловіків відвідати заклад. 

"Одна з них побачила, що ми трохи випили та запитала, чи не хочемо ми продовжити цей приємний вечір. Вона також гарантувала нам, що перший напій буде безкоштовним", - розповів українець. 

Він зазначив, що таки за першу порцію довелося платити. Потім до компанії підсіли дівчата, а Петро опинився у VIP-залі. Більше він нічого не пам'ятає. Чоловік вважає, що у закладі йому могли додати до напою якийсь препарат. 

"Підозрюю, що мені щось підсипали в напій і я перестав розуміти, що роблю. Мені підносили термінал, щоб я вводив PIN. Які там були суми - я не розумів. Майже всі гроші, які були на рахунку, зникли. Залишилось лише 400 злотих", - поділився українець. 

Тим часом адміністрація клубу представила відео, яке демонструє, що Петра ні до чого не примушували. Прокуратура відмовилася порушувати справу, а суд відхилив апеляцію. 

Тим не менш, Петро сподівається, після того, як його історія потрапила в ЗМІ, відгукнуться інші постраждалі чоловіки і вони зможуть повернути собі хоча б частину витрачених грошей.

Читайте на ГК:“В перший же день його збило авто”: В Польщі загинув 22-річний українець
Читайте на ГК:У Польщі під час урагану загинули троє людей (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Польщі підлітки побили в автобусі водія-українця (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська