1. Новини Закарпаття
  2. >

Більше 100 вантажівок застрягли на кордоні на Закарпатті

17.11.2021 20:29 Без кордонів ВАЖЛИВО

Про значне накопичення вантажних автомобілів на КПП "Дяково" повідомили в Прес-службі Мукачівського прикордонного загону

Про значне накопичення вантажних автомобілів на КПП

Як зазначається, прикордонне відомство постійно вживає вичерпних заходів для забезпечення ритмічності пропускних операцій і створення комфортних умов для громадян, які перетинають державний кордон України, у тому числі і для перевізників.

"Наразі фіксується певне накопичення вантажного автотранспорту перед пунктом пропуску «Дякове» на напрямку виїзду з України. Така ситуація є прогнозованою і відбувається щороку, коли підходять до завершення терміни дії дозвільних документів, виданих органами суміжних держав, на здійснення міжнародних перевезень. У зв’язку з цим перевізники намагаються до кінця року здійснити якомога більше перевезень, що й спричиняє накопичення вантажівок. На даний час на оформлення очікують більше 100 транспортних засобів", - поінформували прикордонники.

Для реагування на зміни в обстановці, Мукачівським прикордонним загоном збільшено кількісний склад прикордонних нарядів, облаштовано додаткові робочі місця у пункті пропуску, регулярно проводяться координаційні наради з представниками контрольних служб в пункті пропуску та прикордонно-представницькі зустрічі із представниками суміжної Сторони щодо забезпечення ритмічності пропускних операцій.

Крім того, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення виникнення конфліктних ситуацій, а також безперебійного здійснення контрольних операцій орган охорони державного кордону забезпечує виконання заходів, передбачених Інструкцією про порядок взаємодії між посадовими особами підрозділів Державної прикордонної служби України та територіальних органів Національної поліції України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях значного скупчення транспортних засобів перед пунктами пропуску через державний кордон України, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 16.02.2017 № 128.

Читайте на ГК:Різко піднявся рівень води у річках: закарпатців попереджають про небезпеку
Читайте на ГК:Негода накоїла лиха на Закарпатті
Читайте на ГК:На кордоні з Угорщиною митники сканером «зупинили» вантажівку, вщент напакованою контрабандою (ФОТО)