1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Посилка зі старовинною зброєю з Іспанії не «здолала» перевірку закарпатських митників

16.11.2021 15:51 Без кордонів

У рейсовому автобусі, що їхав маршрутом «Київ-Мадрид-Київ», інспектори «натрапили» на старовинну зброю, яку водій переміщував через кордон не декларуючи та й ще - без будь-яких дозвільних документів.

У рейсовому автобусі, що їхав маршрутом «Київ-Мадрид-Київ», інспектори «натрапили» на старовинну зброю, яку водій переміщував через кордон не декларуючи та й ще - без будь-яких дозвільних документів.

Порушення митних правил зафіксували сьогодні (16.11.2021) на митному посту «Тиса», що на кордоні з Угорщиною. 30-річний шофер автобусу під час проходження митних формальностей у «червоному коридорі», «щиро» задекларував, що переміщує виключно вживаний одяг в асортименті. Усно підтвердив, що ніяких інших речей, що підлягають декларуванню та обмежені до переміщення через кордон не везе.

Під час перевірки багажного відділення автобусу серед особистих речей пасажирів митники виявили велику картонну коробку з написом доставки її вмісту у м.Львів. Відкривши, інспектори побачили три старовинні гвинтівки, не заявлені водієм ні усно, ні письмово. Звісно, у водія не було при собі ніяких дозвільних документів для ввезення вогнепальної зброї в Україну. Та й визнавати раритети стрілецької зброї своїми він відмовився, зіславшись на малознайомих осіб, які попросили в Мадриді доставити коробку у Львів.

Наразі гвинтівки вилучені, відносно перевізника складено протокол за статтею 472 Митного кодексу України. Через відсутність маркування на гвинтівках, для їх оцінки залучений спеціаліст-експерт, який з’ясує, коли вона виготовлена і де, і головне - чи представляє історико-культурну цінність. Хтозна, з якою метою її везли з Євросоюзу в Україну, можливо на замовлення колекціонера стрілецьких раритетів, інформувала Пресслужба Закарпатської митниці.

Нагадаємо, Митниця Закарпаття знову поповнилась брендовою контрабандою: що цього разу вдалось вилучити (ФОТО)

Читайте на ГК:До уваги водіїв: завтра на Закарпатті очікують сильний туман
Читайте на ГК:В Ужгороді евакуювали людей з багатоповерхівки: відомо, що сталося (ФОТО)
Читайте на ГК:Митниця Закарпаття знову поповнилась брендовою контрабандою: що цього разу вдалось вилучити (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...