1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Попрощався із Закарпаттям Генеральний консул Угорщини в Берегові (ФОТО)

29.10.2021 18:23 0 Без кордонів Автор: Голос Карпат
 

Матяш Сіладі виконував дипломатичну місію в місті над Верке чотири роки.

По завершенні офіційної каденції, дипломат провів прощальний прийом, на який було запрошено керівників краю, відомих гомадських та релігійних діячів, провідних представників різних сфер області.

Одночасно як приємний презент, керівник зовнішньополітичного відомства влаштував для присутніх виставку відомих митців Закарпаття Ференца Ерфана, Аттіли Копріви та Золтана Гоголи.

Матяш Сіладі щиро дякував усім, хто сприяв і підтримував його в роботі, зупинився на більш вагомих досягненнях очолюваної ним установи. За цей період на теренах регіону було проведено численні заходи, спрямовані на зміцнення україно-угорських відносин, поглиблення дружби між народами сусідніх країн. Голос Карпат писав про численні мистецькі виставки, що відбувалися у консульстві, відкриття пам’ятників, оновлених за кошти угорського уряду дитсадків, інших навчальних закладів, проведення фестивалів народної творчості, спортивних змагань тощо. І в цьому була велика заслуга особисто Генерального консула та його команди.

“Чотири роки перебування на Закарпатті назавжди запам’ятаються в моєму серці як період близького знайомства із близькими мені цінностями,- наголосив у прощальному слові Матяш Сіладі.- Щиро радий, що мав змогу знайти тут справжніх друзів, з домогою яких пізнав багато історичних та мистецьких традицій і звичаїв регіону.”

На завершення дипломат підтвердив, що міністерство зовнішніх економічних зв’язків та закордонних справ Угорщини й надалі розвиватиме дружні зв’язки з Україною, працюватиме над над подальшим розвитком і зміцненням відносин між народами двох сусідніх країн.

Ще не знати, хто очолить дипломатичне відомство у Берегові, але із власних джерел нам стало відомо, що поки установою одночасно керуватиме Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бочкаї.

Нагадаємо, Знайшовся виноградівець, про зникнення якого в Чехії повідомили родичі (ФОТО)

Читайте на ГК:Недитячі забавки: неповнолітні жителі Берегова нюхають клей просто посеред вулиць міста
Читайте на ГК:Берегівські рятувальники занурили ліцеїстів в тонкощі професії (ФОТО)
Читайте на ГК:Відомо, скільки у Берегові людей наразі у реанімації з ковідом
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...